KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6903363
nr 690 3363
Akvarell
Signerad V. Thomé 1930, gossporträtt, 48x39
Utrop:
600 kr
Såld:
4.300 kr
måndag 4 april 2011
kl 19:41:09
100 kr
850 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.100 kr
6
2.300 kr
2.500 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
4.000 kr
4.200 kr
6